loading

Dla naszych Klientów oferujemy bardzo korzystny system ubezpieczeń.

Jest nim nierozłączny pakiet:

 

  • OC / ZIELONA KARTA - obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w ruchu krajowym i zagranicznym,
  • AC - ubezpieczenia autocasco w pełnym zakresie ochrony "w ruchu i postoju" oraz "kradzież",
  • NW - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ASSISTANC POLSKA - bezpłatna pomoc techniczna i medyczna udzielana kierowcy i pasażerom.

 

Oferowane przez nas pakiety poza korzystnymi stawkami starają się zaspokoić zwiększające się wymagania naszych klientów.

 

Program pakietowych ubezpieczeń komunikacyjnych oferujemy na samochody nowe oraz do ósmego roku eksploatacji. To umożliwia korzystanie z ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach nie tylko w pierwszym, drugim i trzecim roku eksploatacji, ale aż do roku ósmego.

 

Oferujemy Państwu pakiety firm o dużej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń: PZU, UNIQA, ALLIANZ, ERGO HESTIA, WARTA.

 

Gwarancja Serwisowa OPEL - Ubezpieczenie Kosztów Naprawy.

 

Nowy samochód objęty jest 2 letnią Gwarancją producenta. Aby zapewnić Państwu komfortową i bezpieczną eksploatację samochodu po zakończeniu gwarancji fabrycznej, oferujemy możliwosć wykupienia na 3-ci do 5-tego roku użytkowania Ubezpieczenia Kosztów Naprawy. Polisa Ubezpieczenia Kosztów Naprawy chroni właściciela samochodu przed niespodziewanymi wydatkami w przypadku wystąpienia awarii samochodu. Przy sprzedaży samochodu polisa przechodzi na nowego właściciela co z pewnością przyczyni się do łatwiejszego znalezienia nabywcy.

 

Ważne! - Ubezpieczenie Kosztów Naprawy można wykupić wyłącznie przy odbiorze nowego samochodu! Chętnie przekażemy bliższe informacje, zapraszamy.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w salonie oraz kontaktując się z naszą firmą pod nr tel. 081 888 31 97 w.38 lub e-mailem: salon@autofilip.pl.

Do góry